top of page

Firma z doświadczeniem

Napisz wiadomość

30 lat doświadczenia

To działa i służy

po prostu.

lo.png

Firma powstała w 1991 roku. Od początku swojego istnienia zajmuje się sprzedażą wyrobów hutniczych, materiałów budowlanych oraz artykułów metalowych. W miarę upływu czasu firma rozpoczęła sprzedaż, a następnie produkcję blaszanych pokryć dachowych. W pierwszej fazie były to blachy trapezowe o różnych wysokościach, a następnie blachodachówka oraz poszczególne obróbki blacharskie.
 

Materiał wsadowy, który wykorzystujemy do profilowania blach, produkcji m.in. ArcelorMittal, Marcegaglia, U.S. Steel, Tata jest najwyższej jakości. Klienci znajdą w Przedsiębiorstwie WAT szeroką gamę materiałów i akcesoriów pokryciowych oraz elewacyjnych stosowanych w budownictwie jednorodzinnym (budynki mieszkalne, gospodarcze) i przemysłowym (supermarkety, obiekty wielkopowierzchniowe). Wszystkie sprzedawane przez nas towary dowozimy własnym transportem na miejsce wskazane przez klienta, dzięki czemu nasza oferta staje się kompleksowa i bardziej atrakcyjna.
Nieustanne zabieganie o poprawę jakości naszych wyrobów wiąże się z koniecznością modernizacji linii produkcyjnych w czym znacznie wsparły nas dotacje UE. Dzięki nim udało się nam wymienić istniejący park maszynowy oraz poszerzyć naszą ofertę o nowe wzory.

29 LAT DOŚWIADCZENIA

1991R.

Praca w firmie WAT

Szukasz pracy?

Może szukamy właśnie ciebie?

W firmie WAT wyznajemy zasadę, że pracownicy są największą wartością i najważniejszym kapitałem organizacji. To dzięki kompetencjom, zaangażowaniu i samodzielności pracowników rozwijamy się dynamicznie i osiągamy sukcesy na rynku.

Stawiamy na przyjazną i otwartą atmosferę pracy, w gronie specjalistów, którzy do swoich obowiązków podchodzą z pasją i zaangażowaniem. Działamy według procesów i procedur, które systematyzują i usprawniają naszą pracę, a także korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań. Możemy również sami tworzyć oraz wdrażać swoje pomysły i rozwiązania w życie, a przez to mieć realny wpływ na funkcjonowanie organizacji. Wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych, a takie podejście gwarantuje nam nieustanny rozwój i rozwija w nas kreatywne myślenie.

Kogo szukamy? Jakie są etapy rekrutacji? Znajdziesz u nas miejsce?

Wszystkiego dowiesz się przesuwając stronę w dół

  • Jakich osób szukamy? Posiadasz te cechy? Napisz do nas CV!
    - Zmotywowanych, dla których praca jest pasją! - Otwartych na nowe wyzwania, niebojących się zmian! - Ceniących sobie pracę zespołową, ale potrafiących pracować również samodzielnie! - Kreatywnych i elastycznych! - Wychodzących z inicjatywą, śmiało proponujących nowe rozwiązania! - Zorientowanych na wynik, biorących odpowiedzialność za realizację swoich zadań! - Dbających o swój rozwój zawodowy i osobisty!
  • Jakie są etapy rekrutacji?
    Prowadzone przez nas procesy rekrutacyjne są zazwyczaj wieloetapowe, aby jak najlepiej ocenić kompetencje kandydatów i zatrudnić osoby, które najpełniej wpisują się w naszą kulturę organizacyjną. Liczba etapów oraz przebieg rekrutacji różnią się w zależności od stanowiska, na które poszukujemy pracownika. Poniżej przedstawiamy przykładowy przebieg procesu rekrutacji 1. Publikacja ogłoszenia. Nasze ogłoszenia znajdziesz w zakładce OFERTY PRACY oraz na portalach: www.pracuj.pl i www.praca.pl. Jeśli aktualnie nie prowadzimy żadnej rekrutacji, możesz wysłać do nas ogólną aplikację. mailowo: praca@wat.com.pl lub na adres: Dział Personalny, Mętów 165, 20-388 Lublin Pamiętaj, aby w aplikacji zaznaczyć, jaki rodzaj pracy Cię interesuje. 2. Selekcja nadesłanych aplikacji. Spośród nadesłanych do nas CV, wybieramy te, które najpełniej spełniają wymagania określone w ofercie pracy. 3. Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami. Z osobami, których CV nas zainteresowało, kontaktujemy się telefonicznie. Rozmowa ma na celu poznanie oczekiwań kandydata. Jeśli są zbieżne z tym, co możemy zaoferować, zapraszamy na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną do siedziby naszej firmy. 4. Rozmowa kwalifikacyjna. Celem rozmowy kwalifikacyjnej jest lepsze poznanie kandydata, jego motywacji i aspiracji zawodowych. 5. Dodatkowe etapy rekrutacji. Oprócz rozmowy kwalifikacyjnej możemy zaprosić Cię na dodatkowe etapy rekrutacji: - test wiedzy. - test znajomości języka angielskiego. - zadania, badające umiejętność posługiwania się programami komputerowymi. 6. Rozmowa z przyszłym przełożonym. Najlepsi kandydaci są rekomendowani na spotkanie z potencjalnym przełożonym. 7. Decyzja o wyborze kandydata. Z osobą, której chcemy zaproponować zatrudnienie, kontaktujemy się telefonicznie, by przedstawić ofertę pracy.
  • Jakie mamy oferty pracy?
    Handlowiec - Lubelskie - Lublin Handlowiec - Lubelskie - Bychawa
bottom of page